نحوه ی پیش نمایش و ذخیره ی ویدئو در Avidemux

 

نحوه ی پیش نمایش و ذخیره ی ویدئو در Avidemux

 

Avidemux نرم افزاری رایگان برای ویرایش ویدئو با منبع باز است ( این برنامه در سیستم های Microsoft Windows, Linux و Mac OS X اجرا می شود ). Avidemux از فایل ها با فرمت های مختلف پشتیبانی می کند.  این یک ابزار قدرتمند است اما رابط کاربری جذابی ندارد. برای اینکه برخی از ویژگی های اصلی این برنامه را یاد بگیرید, این مقاله را دنبال کنید.

 

 

مراحل :

گزینه output
  1. به حالت Output بروید. از آیکون های ردیف بالا, روی دکمه ی Output کلیک کنید. با این کار نسخه ی نهایی ویدئو برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید تغییراتی را که اعمال کرده اید مشاهده کنید.

برای تماشای ویدئوی نهایی دکمه ی Play را فشار دهید.

گزینه save
  1. دکمه ی Save را فشار دهید. شما می توانید گزینه ی Save را از منوی File انتخاب کنید یا روی دکمه ی Save از بالای صفحه کلیک کنید. برای فایل یک نام انتخاب کنید و محل ذخیره ی آنها را مشخص کنید.
کد گذاری
  1. صبر کنید تا کد گذاری کامل شود. هنگامی که روی گزینه ی Save کلیک کردید, Avidemux طبق تنظیماتی که شما مشخص کرده اید, کد گذاری را آغاز می کند. بسته به میزان تغییراتی که در ویدئو ایجاد کرده اید, کد گذاری به طول می انجامد. هنگامی که کد گذاری کامل شد, ویدئو را در پخش کننده ی ویدئوی پیش فرض کامپیوتر پخش کنید و نسخه ی نهایی را مشاهده کنید.

 

منبع : نحوه ی پیش نمایش و ذخیره ی ویدئو در Avidemux

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *