نحوه ی دانلود ویدئو های Lynda از طریق وب سایت

 

نحوه ی دانلود ویدئو های Lynda از طریق وب سایت

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از Lynda.com ویدئو دانلود کنید. Lynda.com ویدئو های آنلاین مختلفی را به کاربرانش ارائه می دهد. اگر در Lynda عضویت داشته باشید می توانید ویدئو های آن را دانلود کنید و به صورت آفلاین با استفاده از برنامه ی Lynda آنها را تماشا کنید. هم چنین می توانید ویدئو های Lynda را از وب سایت آن به صورت مستقیم دانلود کنید.

 

مراحل :

  1. از طریق مرورگر اینترنت خود به سایت رسمی Lynda با آدرس https://www.lynda.com بروید. برای این کار می توانید از هر مرورگری استفاده کنید.
  2. وارد حساب Lynda خود شوید. از گوشه ی سمت راست صفحه روی گزینه ی “Sign In” کلیک کنید و با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید. هم چنین می توانید وارد حساب LinkedIn خود شوید.

اگر حساب کاربری Lynda ندارید, روی دکمه ی زرد رنگ  “Start My Free Trial” کلیک کنید. عضویت موقتی انتخاب کنید و روی “Continue” کلیک کنید. سپس باید اطلاعات پرداختی خود را وارد کنید. استفاده ماه اول رایگان است.

  1. ویدئویی که می خواهید دانلود کنید را جستجو کنید. شما می توانید نام یک مهارت یا برنامه را تایپ کنید یا از کنار نوار جستجو روی “Library” کلیک کنید و برنامه ی یا مهارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
  2. روی یک موضوع کلیک کنید. هر مورد شامل چندین ویدئو می باشد.
  3. روی Watch Now کلیک کنید. این دکمه در وسط صفحه قرار دارد.با این کار ویدئو پخش خواهد شد. برای دانلود, پخش ویدئو باید آغاز شود.
  4. روی صفحه پخش ویدئو راست کلیک کنید. با این کار یک منوی کشویی در وسط صفحه نمایش داده می شود.
  5. روی Save video as کلیک کنید. این گزینه در منوی راست کلیک قرار دارد. با این کار پنجره ی “Save As” برای شما باز می شود و شما می توانید در این مرحله برای ویدئو نام و محل ذخیره سازی آن را مشخص کنید.
  6. روی گزینه ی Save کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست “Save As” قرار دارد. با این کار ویدئو در کامپیوتر ذخیره می شود.

شما می توانید این ویدئو را با استفاده از پخش کننده ی ویدئوی پیش فرض کامپیوتر تماشا کنید. برای تماشای ویدئو کافیست روی فایل آن دوبار کلیک کنید تا باز شود.

 

منبع : نحوه ی دانلود ویدئو های Lynda از طریق وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *