نحوه ی دانلود ویدئو های Lynda از طریق برنامه ی آن در ویندوز

 

نحوه ی دانلود ویدئو های Lynda از طریق برنامه ی آن در ویندوز

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از Lynda.com ویدئو دانلود کنید. Lynda.com ویدئو های آنلاین مختلفی را به کاربرانش ارائه می دهد. اگر در Lynda عضویت داشته باشید می توانید ویدئو های آن را دانلود کنید و به صورت آفلاین با استفاده از برنامه ی Lynda آنها را تماشا کنید. هم چنین می توانید ویدئو های Lynda را از وب سایت آن به صورت مستقیم دانلود کنید.

 

lynda

 

مراحل :

  1. برنامه Lynda را باز کنید. اگر این برنامه را در ویندوز خود ندارید, می توانید آن را از Microsoft Store دانلود کنید.
  2. وارد Lynda شوید. اگر در Lynda حساب کاربری دارید ایمیل و رمز عبور مربوط به حساب کاربری خود را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. اگر در Lynda حساب کاربری ندارید, از پایین منو روی گزینه ی “Become a member” کلیک کنید. برای اینکه بتوانید ویدئو ها را به صورت آفلاین مشاهده کنید, باید حساب موقت داشته باشید.
  3. شما می توانید از گوشه ی سمت راست, روی آیکون ذره بین کلیک کنید سپس نام برنامه یا مهارتی که می خواهید یاد بگیرید را در نوار جستجو تایپ کنید. هم چنین می توانید روی “☰” کلیک کنید تا منو برای شما باز شود و مورد دلخواه خود را جستجو کنید.
  4. روی یک مورد کلیک کنید. هر مورد شامل چندین ویدئو ی مرتبط با موضوع می باشد.
  5. روی download کلیک کنید. این آیکون به شکل فلش رو به پایین است.
  6. برای اینکه بتوانید ویدئو ها را به صورت آفلاین مشاهده کنید, آنها را دانلود کنید. برای اینکه بتوانید همه ی ویدئو را به صورت کامل ببینید روی دکمه ی آبی رنگ “Download All” پایین ویدئو کلیک کنید.

برای مشاهده ی ویدئو های دانلود شده روی  “☰” کلیک کنید سپس از پایین سربرگ “My Courses”  روی  “Downloads” کلیک کنید.

 

منبع : نحوه ی دانلود ویدئو های Lynda از طریق برنامه ی آن در ویندوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *