نحوه ی افزودن جلوه های انتقالی بین کلیپ های مختلف یک ویدئو با استفاده از Final Cut Pro

 

نحوه ی افزودن جلوه های انتقالی بین کلیپ های مختلف یک ویدئو با استفاده از Final Cut Pro

 

در ویرایش ویدئو, جلوه های انتقالی زمانی رخ می دهند که ویدئو از یک صحنه به صحنه ی دیگری برود. این جلوه ها می توانند یک شروع سریع یا یک توقف کوتاه باشند که به پخش زیباتر ویدئو کمک می کنند. در Final Cut Pro، شما می توانید از این جلوه ها به راحتی و در چند مرحله ی ساده استفاده کنید.

 

مراحل :

انتخاب کلیپ
  1. کلیپ ها را انتخاب کنید. برای استفاده از جلوه های انتقالی ابتدا باید چند کلیپ داشته باشید که بتوانید این جلوه ها را روی آن اعمال کنید.
انتخاب جلوه انتقالی

2.بین کلیپ ها جلوه ی انتقالی انتخاب کنید. برای این کار از مرورگر Final Cut Pro روی زبانه ی effects  کلیک کنید یا از بالای برنامه روی دکمه ی effects کلیک کنید. هم چنین می توانید روی دکمه ی Video Transitions کلیک کنید. جلوه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. برای استفاده از هر جلوه, آن را از مرورگر بکشید و بین کلیپ ها قرار دهید.

مشاهده جلوه ها
  1. جلوه را مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید ویدئوی نهایی با جلوه های انتخاب شده را مشاهده کنید باید رندرینگ ویدئو انجام شود. بعد از رندرینگ, اطمینان حاصل کنید که جلوه ی مناسبی را برای ویدئو انتخاب کرده اید. اگر جلوه مناسب نبود, برگردید و آن را تغییر دهید.

منبع : نحوه ی افزودن جلوه های انتقالی بین کلیپ های مختلف یک ویدئو با استفاده از Final Cut Pro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *