نحوه تغییر سرعت ویدئو در Sony Vegas Pro

 

نحوه تغییر سرعت ویدئو در Sony Vegas Pro

 

اگر می خواهید سرعت ویدئوی مورد نظر خود را تغییر دهید این مقاله مخصوص شماست. Sony Vegas Pro با ویژگی فوق العاده ای که دارد می تواند به راحتی سرعت ویدئوی شما را تغییر دهد. کافیست تغییر ساده ای در جدول زمانی انجام دهید. برای این کار ادامه ی مقاله را مطالعه کنید.

 

مراحل :

Sony Vegas Pro
  1. Sony Vegas Pro را باز کنید. برای این کار می توانید روی آیکون آن در صفحه ی دسکتاپ دوبار کلیک کنید یا آیکون آن را از منوی Start پیدا کنید.

 

  1. فایل ویدئو را باز کنید. برای باز کردن منوی کشویی از گوشه ی سمت چپ صفحه روی File کلیک کنید. برای انتخاب فایل ویدئویی گزینه یOpento را انتخاب کنید تا دیالوگ باکس باز شود سپس گزینه ی Open را انتخاب کنید تا جدول زمانی ویدئو نمایش داده شود.
جدول زمانی
  1. به مقدار لازم جدول زمانی را بزرگ کنید. در گوشه ی سمت راست صفحه دو علامت + و – وجود دارد. به کمک این دو می توانید جدول زمانی را کوچک یا بزرگ کنید.
  2. سرعت ویدئو را تغییر دهید. دکمه ی Ctrl را نگه دارید و نشانگر موس را به انتهای ویدئو ببرید و روی علامت پایان که به شکل یک مستطیل کوچک است کلیک کنید. اکنون اگر می خواهید سرعت را افزایش دهید, علامت پایان را به سمت چپ ببرید و اگر می خواهید سرعت را افزایش دهید, باید این علامت را به سمت راست ببرید.
گزینه render
  1. هنگامی که تغییرات را به درستی انجام دادید منوی File را باز کنید و گزینه ی Render را انتخاب کنید تا یک دیالوگ باکس برای شما نمایش داده شود. اکنون می توانید کیفیت ویدئوی مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه ی Render را انتخاب کنید تا ویدئو در محل مشخص شده ذخیره شود.

منبع : نحوه تغییر سرعت ویدئو در Sony Vegas Pro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *