بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین در ایران | ویکی دمی

ویکی دمی یکی از بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین در ایران

با فراگیر شدن اینترنت و استفاده بیشتر مردم از این بستر، سایت های آموزش آنلاین روز به روز درحال افزایش هستند. اما پیدا کردن بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین کار سختی است، ما قصد داریم یکی از بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین را به شما معرفی نماییم. ویکی دمی (wikidemy) یکی از بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین در ایران است که به تازگی ساخته شده است و بنظر میرسد که این پلتفرم آینده درخشانی را در حوزه آموزش آنلاین خواهد داشت. ویکی دمی طبق صحبت های مدیران آن با هدف افزایش سطح علمی کشور و دسترسی همه ی افراد در هر نقطه ای از ایران که قرار دارند به آموزش های آنلاین از بهترین اساتید، پا به حوزه آموزش آنلاین گذاشته است.

 

ویکی دمی در چه بخش هایی فعالیت دارد؟

ویکی دمی (wikidemy) در حوزه های مختلفی فعالیت دارد و دامنه فعالیتش روز به روز در حال افزایش است. اما از ابتدا این پلتفرم کارش را در حوزه های آموزش سئو، آموزش دیجیتال مارکتینگ، آموزش وردپرس و … شروع نمود، اما بر اساس گفته های مدیران این پلتفرم بزودی آن ها در بخش های بیشتری فعالیت خواهند داشت.

 

رسالت های ویکی دمی

ویکی دمی از آن جایی که یک پلتفرم آموزش آنلاین است، پلن های درآمدی مختلفی را برای استادان هم فراهم آورده است. افراد مختلف که در هر زمینه ای مهارت هایی دارند، ویکی دمی بستری برایشان آماده نموده تا تخصص خود را در قالب پکیج های آموزشی در اختیار دانشجویان قرار دهند و از این طریق کسب درآمد داشته باشند.

کیفیت آموزش ها در ویکی دمی چگونه است؟

زمانی که پکیج آموزشی توسط اساتید ساخته می شود و برای ویکی دمی ارسال می شود تا در سایت منتشر شود، تیم متخصص ویکی دمی پکیج را بطور کامل از نظر علمی و تخصصی بررسی می کنند تا این آموزش مناسب افراد باشد و از نظر علمی و تخصصی، دچار مشکل نباشد، که این خود یکی از وجه تمایز های ویکی دمی نسبت به سایر پلتفرم های آموزش آنلاین در ایران است.

 

چه کسانی می توانند از طریق ویکی دمی درآمدزایی داشته باشند؟

ویکی دمی پلن های درآمد زایی مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. تمام افرادی که دارای تخصص هستند و علاقه دارند، از طریق انتقال این تخصص به افراد کسب درآمد داشته باشند، می توانند با ویکی دمی همکاری داشته باشند و پکیج های آموزشی با کیفیت تولید نمایند و در این پلتفرم آموزشی آنلاین منتشر نمایند. کسانی که بدنبال یادگیری تخصصی هستند هم می توانند از بین هزاران پکیج آموزشی موجود در این پلتفرم، از بهترین اساتید بصورت فیلم، کتاب، فایل صوتی و … را پیدا نمایند و براحتی خریداری نمایند و هر کجا که هستند آموزش ببینند.

 

آیا ویکی دمی دوره های آموزش حضوری هم برگزار می کند؟

این روزها تمایل افراد به استفاده از آموزش های آنلاین روز به روز در حال افزایش است، اما بعضی از افراد هستند که علاقه مند به یادگیری آموزش ها بصورت حضوری و فیزیکی هستند. مثلا خیلی از طرفداران موضوع سئو علاقمند به دوره های حضوری میباشند. ویکی دمی در این زمینه هم به فکر کاربرانش بوده و کلاس های حضوری هم در شهر های مختلف برگزار می نماید. البته که آموزش های آنلاین و استفاده از آن ها بسیار راحت تر است و افراد به این آموزش ها دسترسی سریع تری دارند و در هر جایی که باشند می توانند از این آموزش ها استفاده نمایند، چه در مترو باشند، سر کار، تاکسی و … می توانند تخصص مورد نظر خودشان را بصورت آنلاین یاد بگیرند و در زمانشان صرفجویی نمایند. همچنین استفاده از کتاب های الکترونیکی از قطع شدن میلیون ها درخت برای تولید کتاب فیزیکی جلوگیری می نماید و باعث سلامت و حفظ محیط زیست نیز می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *