نحوه ی غیر فعال سازی حساب کاربری Evernote

 

نحوه ی غیر فعال سازی حساب کاربری Evernote

 

Evernote یک سرویس فوق العاده عالی برای نگهداری یادداشت های شماست, اما برای همگان در دسترس نیست. اگر Evernote را بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود نصب کرده اید و می خواهید از شر آن خلاص شوید، ممکن است با موانعی رو به رو شوید. به جز برنامه ی Evernote شما حساب کاربری دارید که یادداشت های شما در آن نگهداری شده است. اگر می خواهید برنامه را غیر فعال کنید باید حساب کاربری خود را غیر فعال کنید سپس برنامه را حذف کنید. برای یادگیری این کار در سیستم عامل مکینتاش, ویندوز, آیفون و آیپد, اندروید و بلک بری مراحل زیر را مطالعه کنید.

 

مراحل :

account settings
  1. اشتراک خود را لغو کنید (در صورت وجود). اگر شما عضو معمولی Evernote هستید، اولین قدم برای غیر فعال سازی از حساب Evernote شما لغو اشتراک شما است. شما می توانید این کار را در وب سایت Evernote و از قسمت پایین تنظیمات حساب کاربری خود انجام دهید.
حذف یادداشت ها
  1. تمام یادداشت های خود را حذف کنید. وارد Evernote شوید و تمام موارد خود را به سطل زباله منتقل کنید. سپس، پوشه Trash را باز کنید و گزینه ی Empty Trash را انتخاب کنید. با این کار تمام یادداشتهایتان به صورت دائمی حذف خواهند شد و غیرقابل برگشت خواهند بود. یادداشت های شما از سرور های Evernote

حذف خواهد شد.

حذف آدرس ایمیل

3. آدرس ایمیل خود را حذف کنید (اختیاری). می توانید وارد صفحه ی Account Settings شوید و آدرس ایمیل خود را از حساب حذف کنید. Evernote دیگر نمی تواند حساب شما را از طریق ایمیل بازیابی کند.

غیرفعال کردن حساب کاربری
  1. حساب را غیرفعال کنید. در بخش Settings حساب کاربری, می توانید لینک Deactivate Account را پیدا کنید. با این کار حساب کاربری شما غیر فعال خواهد شد. هر یادداشتی که به جا مانده باشد حذف نخواهد شد و اگر بخواهید بعدا می توانید از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب شوید. شما نمی توانید حساب خود را به طور دائمی حذف کنید.

منبع : نحوه ی غیر فعال سازی حساب کاربری Evernote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *