نحوه ی دانلود ویدئوی فلش از طریق استریم RTMP

 

نحوه ی دانلود ویدئوی فلش از طریق استریم RTMP

 

آیا تا به حال به صورت آنلاین یک انیمیشن فلش دیده اید یا یک بازی فلش انجام داده اید که بخواهید به راحتی و در حالت آفلاین به آن دسترسی داشته باشید؟ راه های مختلف زیادی برای دانلود این ویدئو ها وجود دارد. برای دانلود این ویدئو ها راهنمای زیر را مطالعه کنید.

 

مراحل  :

 

  1. یک برنامه ی دانلود رسانه را دانلود کنید.( RTMP (Real Time Messaging Protocol روشی است که به وسیله آن می توانید یک فایل چند رسانه‌ای (multi-media) مانند صدا ویا تصویر ویدئویی را بدون این که احتیاج به دانلود همه فایل باشد، بر روی اینترنت به صورت لحظه ای از نقطه زمان دلخواه مشاهده کنید. از این روش برای دانلود ویدئو هایی که دانلود آنها از دانلود ویدئو های معمولی YouTube نیز سخت تر است, استفاده می شود. اگر ویدئویی را به صورت آنلاین مشاهده کردید که با استفاده از KeepVid یا DownloadHelper نتوانستید به آن دسترسی پیدا کنید؛ می توانید از این روش استفاده کنید. برای دانلود این ویدئو ها به برنامه ی خاصی احتیاج دارید.

Orbit Downloader و Replay Media Catcher دو برنامه محبوب برای استریم RTMP هستند. متاسفانه هر دو برنامه رایگان نیستند. Orbit Downloader تنها 50 درصد از اول فیلم را در نسخه آزمایشی دانلود می کند و سرعت دانلود نسخه ی آزمایشی  Replay Media Catcher بسیار پایین می باشد.

برنامه orbit
  1. برنامه را اجرا کنید. قبل از اینکه به قسمت ویدئوی مورد نظر بروید باید این برنامه را اجرا کنید. پنجره ی برنامه را باز نگه دارید, و صفحه ی مرورگر را باز کنید. به قسمت ویدئوی مورد نظر خود بروید و آن را اجرا کنید. فایل ویدئو در برنامه ی download نمایش داده می شود و دانلود آن به صورت خودکار اجرا می شود.

 

 

منبع : نحوه ی دانلود ویدئوی فلش از طریق استریم RTMP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *