نحوه ی دانلود ویدئوی فلش از طریق کپی فایل SWF از قسمت حافظه پنهان مرورگر

 

نحوه ی دانلود ویدئوی فلش از طریق کپی فایل SWF از قسمت حافظه پنهان مرورگر

 

آیا تا به حال به صورت آنلاین یک انیمیشن فلش دیده اید یا یک بازی فلش انجام داده اید که بخواهید به راحتی و در حالت آفلاین به آن دسترسی داشته باشید؟ راه های مختلف زیادی برای دانلود این ویدئو ها وجود دارد. برای دانلود این ویدئو ها راهنمای زیر را مطالعه کنید.

 

مراحل  :

گزینه Internet Options
  1. Internet Explorer را باز کنید, یا اگر از مرورگر دیگری استفاده می کنید, از ابزار جستجوی کامپیوتر خود کمک بگیرید تا بتوانید فایل های Temporary Internet را پیدا کنید. برای مشاهده ی فایل های Internet Explorer Temporary Internet, منوی Tools را باز کنید و گزینه ی Internet Options را انتخاب کنید. در زبانه ی General, گزینه ی Settings و سپس View Files را انتخاب کنید.
گزینه internet address
  1. راست کلیک کنید و فایل ها را براساس آدرس مرتب کنید. آدرس وب سایتی که فایل را در آن پیدا کردید, پیدا کنید. آدرس وب سایت ممکن است پسوندی مانند farm.addictinggames.com داشته باشد.
فایل swf
  1. فایل هایی را که پسوند SWF دارند را پیدا کنید. این پسوند برای فایل های فلش می باشد. این فایل ها می توانند ویدئو, بازی یا تبلیغات باشند. به دنبال فایلی باشید که نام آن با نام ویدئو یا بازی ای که می خواهید دانلود کنید, مطابقت دارد. روی فایل راست کلیک کنید و گزینه ی Copy را انتخاب کنید. فایل را در یک پوشه ی در دسترس جایگذاری کنید.

 

  1. ممکن است قادر به اجرای فایل به طور مستقیم نباشید. اگر چنین اتفاقی رخ داد, مرورگر اینترنت و پوشه را باز کنید تا هر دو روی صفحه نمایش داده شوند. روی فایل کلیک کنید, و آن را درون صفحه ی مرورگر بکشید. اکنون فایل اجرا خواهد شد.

 

منبع : نحوه ی دانلود ویدئوی فلش از طریق کپی فایل SWF از قسمت حافظه پنهان مرورگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *