نحوه ی دانلود فایل های SWF

 

نحوه ی دانلود فایل های SWF

آیا تا به حال یک بازی فلش یا فیلم پیدا کرده اید که بخواهید هر زمان که دوست داشتید, حتی زمانی که آفلاین هستید, آن را بازی کنید یا ویدئو را تماشا کنید؟ شما می توانید اکثر فایل های SWF را دانلود کنید. اگر Firefox دارید, می توانید با استفاده از برخی ابزار های داخلی فایل های SWF را دریافت کنید.

 

 

دانلود فایل های SWF از طریق مرورگر های کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و  سافاری :

صفحه ی فایل SWF
  1. صفحه ی فایل SWF مورد نظر خود را بارگیری کنید. اجازه دهید فایل به صورت کامل در وب سایت بارگیری شود.
گزینه View page source
  1. روی وب سایت راست کلیک کنید و گزینه ی “View page source” را انتخاب کنید. هم چنین می توانید دکمه های Ctrl+U را فشار دهید. با این کار زبانه ی جدیدی باز می شود یا پنجره ای باز می شود که کد HTML وب سایت در آن قرار دارد. در سیستم عامل مکینتاش دکمه های ⌘ Cmd+U را فشار دهید.
  2. برای باز شدن جعبه ی “Find ” دکمه های Ctrl+F را فشار دهید. با این کار می توانید موقعیت فایل SWF را راحت تر پیدا کنید.
فایل های swf
  1. در جعبه ی Find عبارت .swf را تایپ کنید. با این کار همه ی خطوطی که عبارت “swf ” را دارند پر رنگ خواهند شد. این فایل ها, فایل SWF می باشند.
  2. از فلش های جعبه ی Find برای جستجو در صفحه ی نتایج استفاده کنید.
  3. به دنبال URL باشید که به فایل SWF لینک شده است و با نام محتوا مطابقت دارد. در سایت های زیادی که فایل SWF ویدئو یا بازی دارند, چندین نتیجه برای جستجو ی فایل swf مشاهده خواهید کرد. شما باید فایلی را پیدا کنید که نام آن با نام ویدئو یا بازی مطابقت داشته باشد.

URL باید معتبر باشد. برخی از سایت ها مانند Newgrounds URL هایی با \ / دارند که بارگذاری نمی شوند.

اطمینان حاصل کنید که آدرس شما فرمت درستی داشته باشد.

  1. کل URL فایل SWF را کپی کنید. اطمینان حاصل کنید که URL با عبارت “.swf ” خاتمه یابد. با این کار می توانید فایل SWF را به صورت مستقیم بارگیری کنید.
جایگذاری url
  1. URL را در یک زبانه ی جدید جایگذاری کنید. برای بارگیری فایل SWF دکمه ی ↵ Enter را فشار دهید. اگر URL صحیح را کپی کرده باشید, فایل SWF در یک زبانه ی جدید بارگیری خواهد شد.
گزینه Save as
  1. منوی مرورگر را باز کنید تا فایل را ذخیره کنید. این مرحله بسته به مرورگر شما متفاوت است :

Chrome – روی دکمه ی منوی Chrome (☰) کلیک کنید. گزینه ی “Save page as ” را انتخاب کنید سپس محلی که می خواهید فایل SWF را در آن ذخیره کنید, مشخص کنید. اگر نمی توانید منوی File را مشاهده کنید, دکمه ی Alt را فشار دهید.

 

Safari  – روی منوی File کلیک کنید و گزینه ی “Save as  ” را انتخاب کنید. محلی که می خواهید فایل SWF را در آن ذخیره کنید, مشخص کنید.

 

  1. فایل SWF را اجرا کنید. هنگامی که فایل را دانلود کردید, می توانید آن را درون پنجره ی باز یک مرورگر بکشید تا اجرا شود.

منبع : نحوه ی دانلود فایل های SWF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *