نحوه ی دانلود تصاویر توییتر در دستگاه iOS

 

نحوه ی دانلود تصاویر توییتر در دستگاه iOS

 

دانلود تصاویر از توییتر در گوشی هوشمند و کامپیوتر کار ساده ایست. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه تصاویر را از توییتر یا از توییت هایی که دارای چند عکس هستند دانلود کنید. اگر می خواهید تصویری را از توییتی که دارای چندین عکس است دانلود کنید باید مراحل متفاوتی را طی کنید. برای یادگیری نحوه ی دانلود تصاویر توییتر ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

 

 

مراحل :

اجازه دسترسی
  1. به توییتر اجازه ی دسترسی به تصاویر بدهید. برنامه ی Settings را باز کنید. در برنامه ی Settings, گزینه ی Privacy و Photos را انتخاب کنید. دکمه ی Twitter را فشار دهید تا به رنگ سبز تغییر کنید. اگر این دکمه به رنگ سبز است, نیازی به ضربه زدن این دکمه نیست.

با این کار به توییتر اجازه می دهید تا عکس ها را در photo roll ذخیره کند. اگر به توییتر اجازه ی دسترسی ندهید, عکس ها ذخیره نخواهند شد.

Twitter
  1. Twitter را باز کنید. با اطلاعات کاربری خود وارد توییتر شوید.

اگر شما از برنامه ی دیگری برای دسترسی به توییتر استفاده می کنید, هم چنان می توانید عکس های توییتر را ذخیره کنید اما مراحل آن متفاوت است. باید به آن برنامه اجازه ی دسترسی به عکس ها را بدهید.

انتخاب تصویر
  1. تصویری که می خواهید ذخیره کنید را پیدا کنید. در توییتر جستجو کنید و تصویر مورد نظر خود را پیدا کنید. برای بزرگ کردن تصویر روی آن ضربه بزنید.
ذخیره کردن تصویر
  1. تصویر را ذخیره کنید. روی تصویر ضربه بزنید و نگه دارید تا منو نمایش داده شود, سپس روی گزینه ی Save photo کلیک کنید. اکنون تصویر در دستگاه iOS و در برنامه ی Photos ذخیره خواهد شد.
  2. تصاویر را باز کنید. برنامه ی Photos را باز کنید. تصویر ذخیره شده در اینجا خواهد بود.

منبع : نحوه ی دانلود تصاویر توییتر در دستگاه iOS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *