نحوه ی خروج از حالت Safe Mode در آیفون

 

نحوه ی خروج از حالت Safe Mode در آیفون

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد چگونه بعد از اینکه کامپیوتر, تبلت یا گوشی هوشمند خود را در حالت Safe Mode قرار داده اید, مجددا راه اندازی کنید. Safe Mode به حالتی گفته می شود که کامپیوتر, تبلت یا گوشی هوشمند شما تنها برنامه ها و اطلاعات مورد نیاز برای اجرای فرایند های اصلی را بارگذاری می کند و از این حالت برای حذف ویروس یا رفع مشکلات اصلی دستگاه استفاده می شود. شما تنها زمانی باید از حالت Safe Mode خارج شوید که مطمئن هستید مشکل یا ویروس مورد نظر رفع شده است.

safe mode

مراحل :

  1. بررسی کنید که آیفون شما قفل شکنی شده است یا خیر. آیفون هایی که قفل شکنی نشده اند گزینه ی Safe Mode ندارند.
  2. دکمه های “Volume Down” و “Power” آیفون خود را فشار داده و نگه دارید. با انجام این کار آیفون شما به صورت عادی راه اندازی مجدد خواهد شد.
  3. هنگامی که آیفون خاموش شد دکمه ها را رها کنید.
  4. صبر کنید تا دستگاه مجددا راه اندازی شود.لوگوی Apple نمایش داده خواهد شد. هنگامی که آیفون راه اندازی مجدد شد, به حالت عادی بر می گردد.
  5. سعی کنید هر گونه برنامه ی مشکل ساز را حذف کنید. اگر آیفون نتوانست در حالت عادی راه اندازی شود و قفل شکنی شده است, احتمالا اخیرا برنامه ای را نصب کرده اید که برای آیفون مشکل ایجاد می کند. بنابراین بهتر است برنامه هایی را که اخیرا نصب کرده اید, حذف کنید.
  6. آیفون خود را باز گردانی کنید. بهترین فرصت برای اینکه دستگاه به حالت قبلی خودش برگردد این است که پشتیبان دستگاه را بازگردانی کنید. اگر آیفون شما قفل شکنی شده باشد, با این کار قفل شکنی دستگاه پاک می شود.

اگر آیفون شما قفل شکنی نشده باشد, با بازگردانی آیفون مشکل حل خواهد شد.

 

منبع : نحوه ی خروج از حالت Safe Mode در آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *