نحوه ی جستجو در FileTram

 

نحوه ی جستجو در FileTram

 

FileTram یک سرویس اشتراک گذاری فایل می باشد که به شما امکان جستجوی فایل در بیش از 65 سرویس اشتراک گذاری فایل از جمله FileTram را می دهد. این سرویس گزینه های مختلفی دارد که به شما کمک می کند نتیجه ی بهتری بگیرید. FileTram به شما این امکان را می دهد تا فایل های خود را با استفاده از کلمه کلیدی، یا از طریق نوع فایل (صوتی، تصویری، تصاویر، کتاب ها)، اندازه، تاریخ ایجاد و غیره جستجو کنید. ادامه ی مطلب را مطالعه کنید تا نحوه ی جستجو از طریق FileTram را به طور کامل یاد بگیرید.

 

مراحل :

FileTram صفحه

1. وارد صفحه ی اصلی FileTram شوید. در صفحه ی اصلی نوار جستجو و هم چنین دکمه های “sign in” “sign up” را مشاهده خواهید کرد.

حساب FileTram

2. به صورت اختیاری شما می توانید به حساب FileTram وارد شوید. لازم نیست حتما برای جستجوی موسیقی و حتی برای دانلود فایل ها وارد حساب FileTram شوید اما با این کار ویژگی های بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد از جمله امکان آپلود و به اشتراک گذاری فایل ها و هم چنین کسب در آمد از لینک ها.

از بالای صفحه روی گزینه ی “sign up” کلیک کنید و از طریق حساب فیس بوک یا Google خود وارد FileTram شوید هم چنین می توانید برای این کار از آدرس ایمیل خود استفاده کنید.

گزینه search files
  1. در نوار جستجو روی عنوان فایل ضربه بزنید و روی دکمه ی “Search files” کلیک کنید.
نوع فایل

4. فایل خود را با استفاده از گزینه ی ” نوع فایل ” جستجو کنید. سپس روی نوع فایلی که به دنبال آن هستید, کلیک کنید.

انتخاب سرویس

5. فایل ها را در سرویس های اشتراک گذاری دیگر جستجو کنید. در سمت چپ صفحه ی FileTram لیستی از سرویس های اشتراک گذاری دیگر نمایش داده شده است.

روی سرویسی که می خواهید در آن جستجو کنید, کلیک کنید.

سایز فایل ها
  1. فایل ها را براساس اندازه ی آنها جستجو کنید. در سمت چپ صفحه یک دسته بندی برای اندازه ی فایل مورد نظر خود مشاهده خواهید کرد. یکی از آنها را انتخاب کنید تا سریعتر بتوانید فایل مورد نظر خود را پیدا کنید.

منبع : نحوه ی جستجو در FileTram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *