نحوه ی اشتراک گذاری فایل از طریق DollyDrive به یک فرد

 

نحوه ی اشتراک گذاری فایل از طریق DollyDrive به یک فرد

 

شما می توانید فایل های شخصی و کل پوشه ها را در DollyDrive به اشتراک بگذارید. شما می توانید از طریق انتشار لینک ها به کاربران، کپی های فایل ها و پوشه ها را در اختیار افراد مورد نظر خود بگذارید. شما همچنین می توانید یک فایل یا پوشه را با همکاران خود از طریق DollyDrive به اشتراک بگذارید.

 

مراحل :

 

  1. وارد DollyDrive شوید. مرورگر اینترنت خود را باز کنید و به وب سایت DollyDrive بروید. برای دسترسی به صفحه ی ورود به سیستم روی دکمه ی “Log In” کلیک کنید. در اینجا می توانید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید, سپس روی دکمه ی “Login ” کلیک کنید.
گزینه space
  1. به Space بروید. Space نام دایرکتوری یا محل ذخیره سازی ابری DollyDrive می باشد. پس از ورود به سیستم، شما به داشبورد یا صفحه فعالیت های خود منتقل می شوید و در آنجا می توانید جزئیات مربوط به حساب کاربری و حافظه ی خود را مشاهده کنید. برای رفتن به صفحه ی اصلی فایل ها در Space از منوی سمت چپ روی گزینه ی “Space ” کلیک کنید.
انتخاب فایل
  1. فایل یا پوشه ای که می خواهید به اشتراک بگذارید را پیدا کنید. در قسمت Space لیستی از پوشه ها نمایش داده خواهد شد. روی پوشه ها کلیک کنید تا به پوشه یا فایلی که می خواهید به اشتراک بگذارید, دسترسی پیدا کنید.
  2. فایل یا پوشه ی مورد نظر خود را انتخاب کنید. روی فایل یا پوشه ی مورد نظر کلیک کنید تا پر رنگ شود. شما در لحظه می توانید یک فایل یا یک پوشه را به اشتراک بگذارید.
ایجاد لینک
  1. لینک مربوط به فایل را ایجاد کنید. روی پوشه یا فایل مورد نظر راست کلیک کنید تا منویی باز شود, سپس از آن منو گزینه ی “Get link ” را انتخاب کنید.

اکنون DollyDrive برای پوشه یا فایل شما یک لینک منحصر به فرد ایجاد خواهد کرد.

دقت داشته باشید که هر فردی به این لینک دسترسی پیدا کند, بدون نیاز به داشتن حساب کاربری در DollyDrive می تواند به فایل شما دسترسی پیدا کند.

کپی کردن لینک
  1. لینک را کپی کنید. پنجره ی کوچکی حاوی لینک فایل نمایش داده خواهد شد. همه ی لینک را انتخاب کنید و آن را در کلیپبورد کپی کنید.
  2. لینک را به اشتراک بگذارید. اکنون می توانید لینک را در ایمیل , IM, فیس بوک و توییتر خود به اشتراک بگذارید. اکنون هر فردی به این لینک دسترسی پیدا کند, به مدت 7 روز, بدون نیاز به داشتن حساب کاربری در DollyDrive می تواند به فایل شما دسترسی پیدا کند.

 

منبع : نحوه ی اشتراک گذاری فایل از طریق DollyDrive به یک فرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *