نحوه ی اشتراک گذاری فایل از طریق برنامه ی Memopal

 

نحوه ی اشتراک گذاری فایل از طریق برنامه ی Memopal

 

درست مثل سایر سرویس های ابری و ذخیره سازی، شما می توانید فایل های خود را در Memopal به اشتراک بگذارید. شما می توانید به صورت مستقیم از وب سایت Memopal و یا از طریق یک برنامه ی دیگر در کامپیوتر خود اشتراک گذاری را انجام دهید. اشتراک گذاری می تواند به صورت انتشار یک لینک به افراد مورد نظر شما صورت گیرد و هر کسی که بتواند به لینک شما دسترسی پیدا کند به فایل شما نیز می تواند دسترسی پیدا کند.

 

مراحل :

برنامه Memopal

1. Memopal را راه اندازی کنید. از قسمت All Programs منوی Start, برنامه ی Memopal را جستجو کنید, سپس روی آیکون آن کلیک کنید.

گزینه dashboard
  1. Dashboard view را باز کنید. در برنامه ی Memopal

روی زبانه ی Dashboard  کلیک کنید تا  Dashboard view باز شود.

3. فایلی که می خواهید به اشتراک بگذارید را در کامپیوتر خود جستجو کنید. شما می توانید در یک لحظه تنها یک فایل را به اشتراک بگذارید زیرا لینک برای یک فایل ایجاد می شود.

ایجاد لینک
  1. لینک مربوط به فایل را ایجاد کنید. این کار را با کشیدن و رها کردن فایل در صفحه ی برنامه انجام دهید. فایل در Memopal بارگذاری می شود و برای آن یک لینک ایجاد می شود. پنجره ی کوچکی نمایش داده می شود که لینک فایل یا URL فایل در آن قرار دارد.
اشتراک گذاری
  1. فایل را به اشتراک بگذارید. روی گزینه ی “Copy ” لینک کلیک کنید تا لینک در کلیپبورد شما کپی شود. اکنون شما می توانید این لینک را در ایمیل, کلاینت IM, فیس بوک یا توییتر خود جایگذاری کنید و به اشتراک بگذارید. اکنون هر کسی که بتواند به لینک شما دسترسی پیدا کند به فایل شما نیز می تواند دسترسی پیدا کند.

برای دانلود فایل, لینک فایل را در نوار آدرس وارد کنید. صفحه فایل بارگذاری خواهد شد. هنگامی که بارگذاری به طور کامل انجام شد شما می توانید روی دکمه ی “Download ” کلیک کنید تا فایل دانلود شود.

 

منبع : نحوه ی اشتراک گذاری فایل از طریق برنامه ی Memopal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *