نحوه ی آپلود فایل ها در Hightail

 

نحوه ی آپلود فایل ها در Hightail

Hightail قبلا با نام YouSendIt شناخته شده بود. در سال 2013 به نام Hightail تغییر نام داد اما سرویس ابری آن هم چنان مانند سابق است. شما از Hightail می توانید به عنوان پشتیبان فایل های خود استفاده کنید. هم چنین می توانید هر زمان که بخواهید فایل های خود را آپلود و دانلود کنید. برای یادگیری طریقه ی استفاده از Hightail مراحل زیر را دنبال کنید.

 

مراحل :

 

  1. وارد Hightail شوید. در کامپیوتر خود زبانه یا مرورگر دیگری را باز کنید و وارد وب سایت Hightail شوید.
  2. وارد حساب کاربری خود شوید. از سربرگ صفحه روی لینک “Log In” کلیک کنید. در فیلد های مشخص شده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید سپس روی دکمه ی “Log In” کلیک کنید.

هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شوید, به قسمت داشبورد منتقل می شوید و در آنجا می توانید لیست فعالیت های اخیر خود را مشاهده کنید.

زبانه my files
  1. از سربرگ منو روی گزینه ی “My files” کلیک کنید. به دایرکتوری اصلی فایل در Hightail منتقل می شوید.
انتخاب پوشه
  1. به پوشه ی مورد نظر خود بروید. روی پوشه های مورد نظر خود کلیک کنید تا به محلی که می خواهید فایل ها را آپلود کنید, برسید.

در صورت دلخواه می توانید برای آپلود فایل ها پوشه ی جدیدی ایجاد کنید. از سمت راست دکمه ی “Upload” روی گزینه ی “New folder” کلیک کنید. یک پوشه ی خالی ایجاد می شود و شما می توانید آن را نامگذاری کنید.

گزینه upload
  1. آپلود را آغاز کنید. از گوشه ی سمت راست دایرکتوری فایل روی دکمه ی “Upload” کلیک کنید. پنجره ای با دایرکتوری فایل کامپیوتر باز می شود.
  2. فایل ها را انتخاب کنید. روی فایل هایی که می خواهید از کامپیوتر آپلود کنید, کلیک کنید. می توانید چندین فایل را انتخاب کنید.
آپلود فایل ها
  1. فایل ها را آپلود کنید. فایل هایی که انتخاب می کنید سریعا آپلود خواهند شد و شما پنجره ی آن را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که فایل ها آپلود شوند, پنجره ی وضعیت باز می شود و شما می توانید فایل های در دسترس را در Hightail مشاهده کنید.

 

منبع : نحوه ی آپلود فایل ها در Hightail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *